Čtvrtek, Červenec 19, 2018
   
Text Size

Přihlášení B2B

Přistup je povolen jen konkrétně určeným podnikatelským subjektům. Při prvním styku se systémem se při navazování zabezpečené komunikace objeví hláška upozorňující na nedůvěryhodnou autoritu - šifrovací SSL certifikát serveru karpet. Certifikát si KARPET s.r.o. vydal sám a je třeba souhlasit s jeho důvěryhodností.

Výběr jazyka

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Germany (Detschland)
image image image image image image image image image
Originální čepice pro originální dítě.
Vlněná toka z poddajného a měkkého úpletu, vhodný pro každou ženu.  
Vlněná kšiltovka s originálním vzorem nesmí chybět v žádném šatníku.
Elegantně-sportovní styl doplněný lesklou prošívanou čepicí je to pravé do podzimních dnů.
Vlněný klobouk pro ženy, které mají styl.
Jednobarevná bekovka doplní dynamický městský styl.
Vlněný klobouček s originálním vzorem. Elegantní doplněk, který nepostrádá praktičnost.
Plstěný klobouk nesmí chybět v žádném pánském šatníku.
Bavlněná úpletová čepička s potiskem. Základ celoročního dětského oblečení.

Informační systém B2B

Business-to-business informační systém urychluje zejména objednávací proces pro zákazníky firmy Karpet z řad podnikatelů a velkoodběratelů. Mimo možnosti on-line objednávky zboží pro Vaši firmu, si můžete ověřit Vaše Faktury, Objednávky a podívat se na Zboží a jejich skladovou dostupnost.
Zajištění bezpečné komunikace s B2B systémem je řešeno použitím HTTPS protokolu (technologie SecureSocketLayer). Pokud máte problémy s přihlášením věnujte prosím pozornost následujícím bodům: Přistup je povolen jen konkrétně určeným podnikatelským subjektům. Při prvním styku se systémem se při navazování zabezpečené komunikace objeví hláška upozorňující na nedůvěryhodnou autoritu - šifrovací SSL certifikát serveru karpet.karpet.cz si KARPET s.r.o. vydal sám a je třeba souhlasit s jeho důvěryhodností. Pokud se chcete vyhnout vyskakujícímu upozornění, je nutné na každém počítači, kde se systémem pracujete (a případně pro každý www prohlížeč, jestli jich použiváte vice), certifikát naimportovat.
Mozilla Firefox (doporučujeme):

Při prvním přechodu na stránky IS B2B vyskočí hláška, že nelze ověřit důvěryhodnost serveru karpet.karpet.cz - v hlášce je na výběr několik možností, zvolte "Přijmout tento certifikát natrvalo" - klikněte "OK". A je hotovo. Příště již hláška nebude vyskakovat. Internet Explorer v.6: Při prvním přechodu na stránky IS B2B vyskočí hláška Výstraha zabezpečení, že certifikát vydala společnost, které nedůvěřujete. V hlášce je tlačítko "Zobrazit certifikát" - klikněte na něj. Pak dáte "Nainstalovat certifikát" - pak je průvodce - Zvolte "Další" - uložíte Automaticky - Další - Dokončit. Přijměte upozornění a je hotovo. Příště již hláška nebude vyskakovat. Internet Explorer v.7: Pokud nefunguje postup uváděný u Internet Explorere verze 6 přejděte prosím na adresu https://karpet.karpet.cz/helios/, která otevře nové okno prohlížeče certifikát importujte následujícím způsobem: klikněte na ikonu zámku, která je vedle adresního řádku (viz. obrázek), -> v dialogu zvolte Zobrazit certifikáty -> klikněte na tlačítko "Nainstalovat certifikát" -> potom je průvodce, kde se vším bude souhlasit (zvolí Další, Další, Dokončit). zavřete nově otevřené okno a klikněte na Vstup do B2B informačního systému.

Katalogy

topfashionleto2018 classicleto2018 hugoleto2018
TOP FASHION LÉTO 2018 CLASSICS LÉTO 2018 HUGO LÉTO 2018